Proponujemy  dwugodzinny bezp艂atny, otwarty wyk艂ad o depresji pt. 鈥濪epresja to nie tabu鈥. Wyk艂ad skierowany jest do mieszka艅c贸w Miasta st. Warszawy poszczeg贸lnych dzielnic, a jego celem jest poszerzenie wiedzy na temat choroby pod k膮tem profilaktyki, diagnozy oraz leczenia. Z cyklem wyk艂ad贸w ,,Depresja to nie tabu鈥 w ramach projektu ,,Depresja w mie艣cie鈥 ruszamy od pocz膮tku 2013 roku.
Ramowy program wyk艂adu dla mieszka艅c贸w:
1.    Czym jest depresja 鈥 depresja to choroba, a nie s艂abo艣膰.
2.    Objawy depresji.
3.    Przyczyny depresji.
4.    Rodzaje depresji.
5.    Jak rozpozna膰 chorob臋 i po czym pozna膰, 偶e to nie tylko spadek nastroju, do艂ek, chandra,
a choroba.
6.    Rola os贸b bliskich.
7.    Jak rozmawia膰 z osob膮 chor膮 na depresj臋.
8.    Jak pom贸c osobie bliskiej choruj膮cej na depresj臋.
9.    Gdzie i jak znale藕膰 pomoc 鈥 portal wemenders.com.

Projekt ,,Depresja w mie艣cie鈥 realizowany przez Fundacj臋 Wemenders dotyczy nie tylko Warszawy, Nasz膮 akcj膮 planujemy obj膮膰 tak wiele miast, jak to b臋dzie mo偶liwe.
Ka偶de Miasto, w kt贸rym Fundacja Wemenders pojawi si臋 z wyk艂adem 鈥濪epresja to nie tabu鈥 uzyska certyfikat 鈥濵iasto wra偶liwe鈥, 艣wiadcz膮cy o jego powa偶nym podej艣ciu do problematyki zdrowia psychicznego w艣r贸d swoich mieszka艅c贸w.
Je艣li Ty lub Twoi bliscy jeste艣cie zainteresowani spotkaniem z nasz膮 Fundacj膮 oraz organizacj膮 otwartego wyk艂adu na temat depresji w Waszym mie艣cie wype艂nijcie formularz, a my skontaktujemy si臋 z w艂adzami Waszego Miasta i wyjdziemy z propozycj膮 spotkania.