Programy wolontaryjne

Pragniemy, aby nasza Fundacja by艂a miejscem, kt贸re daje osobom z nami wsp贸艂pracuj膮cym satysfakcj臋, entuzjazm i rado艣膰 z wykonywanej pracy. Szanujemy i doceniamy szlachetne za艂o偶enia idei wolontariatu. Jeste艣my przekonani, 偶e opr贸cz specjalist贸w potrzeba nam te偶 ludzi dobrej woli, kt贸rych zaanga偶owanie i po艣wi臋cenie otwiera niejedno serce i umys艂 na z艂o偶ony problem chor贸b cywilizacyjnych. Wierzymy, 偶e wsp贸lnie uda nam si臋 osi膮gn膮膰 cele Fundacji, jakimi s膮 niesienie wsparcia, wiedzy i nadziei na pokonanie depresji. Zapraszamy do wsp贸艂pracy wolontaryjnej wszystkich, kt贸rzy chc膮 nie艣膰 pomoc, podzieli膰 si臋 swoimi umiej臋tno艣ciami, a jednocze艣nie s膮 otwarci na zdobywanie nowych do艣wiadcze艅 i kompetencji. Zapewniamy potrzebne narz臋dzia do pracy, przyjazn膮 i ciep艂膮 atmosfer臋, oraz mo偶liwo艣膰 uczestniczenia w wyj膮tkowym projekcie, 艂膮cz膮cym nowoczesne rozwi膮zania technologiczne z realizacj膮 spo艂ecznej i prozdrowotnej misji Fundacji.

Szukamy os贸b z pasj膮, otwartym umys艂em, skorych do pomocy. Je艣li chcesz zdoby膰 nowe do艣wiadczenia, lub wykorzysta膰 ju偶 posiadane umiej臋tno艣ci i kompetencje, a mo偶e chcia艂by艣 zaj膮膰 si臋 czym艣 zupe艂nie innym, ni偶 na co dzie艅 - zosta艅 naszym wolontariuszem!

Wype艂nij formularz zg艂oszeniowy na wolontariusza >>

Poszukujemy:

- telemarketer贸w i os贸b z do艣wiadczeniem w sprzeda偶y

- redaktor贸w stron internetowych i pasjonat贸w social media

- psycholog贸w

- t艂umaczy i korektor贸w